Ouderportaal

Het Team

Schoolleider


Evelyne Derks 
Directeur
Tel.: 010 284 74 84

evelyne.derks@rvko.nl        


Interne Begeleiding

Martine Moll, Intern Begeleider groepen 5-8                            martine.moll@rvko.nl


Angelina Kalkman-van Noort, Intern Begeleider groepen 1-4                      angelina.vannoort@montessorischoolcapelle.nl


Groepsleerkrachten 1-2

1-2A
Anouk van 't Sant
anouk.van'tsant@rvko.nl

1-2B

Linda Brasser & Karin Peperkamp 
linda.brasser@rvko.nl
karin.peperkamp@rvko.nl
 

1-2C 
Samashti Bicker & Lydia Brockhus 
samashti.bicker@rvko.nl
lydia.brockhus@rvko.nl    

1-2D 
Desiree Vermeeren & Quirien de Horn
desiree.ruigrok@rvko.nl
quirien.graveland@rvko.nl    

1-2E 
Cynthia Delgado

cynthia.delgado@rvko.nl
   

Groepsleerkrachten 3-4
3-4A

Larissa van den Berg en Bart van Goeverden
larissa.vandenberg@rvko.nl 
Bart.vangoeverden@rvko.nl

3-4B

Cobi de Ligt en Mahalia Pascoa
cobi.vandegraaf@rvko.nl
mahalia.pascoa@rvko.nl


3-4C

Sandra van Oers en Bart van Goeverden

sandra.vanoers@rvko.nl
Bart.vangoeverden@rvko.nl 


3-4D

Susanna de Bruin
susanna.debruin@rvko.nl

Groepsleerkrachten 5-6

5-6A

Thijs Mooij
thijs.mooij@rvko.nl

5-6B

Christel Buitendijk en Isabelle van de Mosselaar
christel.buitendijk@rvko.nl
isabelle.vandemosselaar@rvko.nl

5-6C

Inge van Wassenaar en Nico Bal
inge.wassenaar@rvko.nl
nico.bal@rvko.nl

5-6D

Priscilla Rüter en Isabelle van de Mosselaar
priscilla.ruter@rvko.nl
isabelle.vandemosselaar@rvko.nl

Groepsleerkrachten 7-8
7-8A

Jeffrey Verweij 
jeffrey.verweij@rvko.nl

7-8B
Frans Ververs

frans.ververs@rvko.nl

7-8C
Jennifer Boekhout
jennifer.boekhout@rvko.nl

Vakleerkrachten Gym

Tanya Schaap (3-8)
tanya.schaap@rvko.nl

Matthijs de Koning (1-8)
matthijs.dekoning@rvko.nl

Anouk Edens (1-2)
a.edens@sportiefcapelle.nl


Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work