Ouderportaal

Het Team

Schoolleider

Evelyne Derks 
Directeur
Tel.: 010 284 74 84

Evelyne.Derks@rvko.nl        


Interne Begeleiding

Martine Moll, Intern Begeleider groepen 5-8

Martine.Moll@rvko.nl

Angelina Kalkman-van Noort, Intern Begeleider groepen 1-4

Angelina.vanNoort@montessorischoolcapelle.nl

Groepsleerkrachten 1-2

1-2A
Anouk van 't Sant


1-2B

Linda Brasser & Karin Peperkamp 
Linda.Brasser@rvko.nl
Karin.Peperkamp@rvko.nl    

1-2C 
Samashti Bicker & Lydia Brockhus 
Samashti.Bicker@rvko.nl
Lydia.Brockhus@rvko.nl    


1-2D
 
Desiree Vermeeren & Quirien de Horn
desiree.ruigrok@rvko.nl
Quirien.Graveland@rvko.nl    

1-2E 
Charlotte Hagen & Mahalia Pascoa

Charlotte.Hagen@rvko.nl

Mahalia.Pascoa@rvko.nl    

Groepsleerkrachten 3-4
3-4A

Michelle van den Berg
Michelle.vandenberg@rvko.nl

3-4B

Cobi de Ligt
Cobi.vandeGraaf@rvko.nl  

3-4C

Linda Voorwinde & Sandra van Oers

Linda.Voorwinde@rvko.nl
Sandra.vanoers@rvko.nl  

3-4D

Susanna de Bruin
Susanna.debruin@rvko.nl

Groepsleerkrachten 5-6

5-6A

Thijs Mooij
Thijs.Mooij@rvko.nl

5-6B

Frans Ververs
Frans.Ververs@rvko.nl

5-6C

Linda Voorwinde & Nico Bal
Linda.Voorwinde@rvko.nl
Nico.Bal@rvko.nl  

5-6D

Priscilla Rüter & Dorieke Schuurmans
Priscilla.Ruter@rvko.nl
Dorieke.schuurmans@montessorischoolcapelle.nl

Groepsleerkrachten 7-8
7-8A

Jeffrey Verweij & Cynthia Delgado
Jeffrey.Verweij@rvko.nl
Cynthia.Delgado@rvko.nl

7-8B

Christel Buitendijk & Cynthia Delgado
Christel.Buitendijk@rvko.nl
Cynthia.Delgado@rvko.n

7-8C
Jennifer Boekhout
Jennifer.Boekhout@rvko.nl

 

Vakleerkrachten Gym

Tanya Schaap
Tanya.Schaap@rvko.nl

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work